Monthly Archives: Październik 2019

Powołania – WZPN 02.11

2 listopada w sobotę o godz. 9.00 rozegrany zostanie mecz 10 rundy II ligi okręgowej Orlika E1 z drużyną UKS Talent Poznań. Spotkanie odbędzie się w Poznaniu, os. Rusa 56 przy SP6. Zawodnicy powołani na mecz zabierają ze sobą: – strój meczowy ZINA niebieski, – ochraniacze, obuwie piłkarskie, – butelkę wody – dokument tożsamości ze zdjęciem.  Zbiórka dla powołanych zawodników […]

Powołania na WZPN

Zbiórka w niedziele (3.11.) na boisku w Poznaniu przy ul. Gdańskiej 1 o godzinie 11:00. Wszyscy zawodnicy przyjeżdżają ubrani w dresy klubowe oraz spakowani na mecz. Obowiązkowo, każdy zawodnik bierze prysznic po meczu. Powołani na mecz zostają: Andrzejewski Kacper Antkowiak Jakub Bogacki Borys Czerwiński Maksymilian Frankowski Jan Frysiak Błażej Głowacki Aleksander Hoffmann Jan Jędrzejak Kacper […]

Kadra na sobotnie mecze lig WZPN – 2 listopada br.

Kadra na weekendowe mecze WZPN: ⚽️? 2008 – 2 listopada, sobota, mecz ligi WZPN w Poznaniu (ul. Droga Dębińska) z Wartą I Poznań o godz. 14:45 (zbiórka 14:00 na miejscu). Kadra: Błachnio AdamChaliman JanChlebowski MaksymilianCzosnowski BartoszGatkowski OskarGłowacki JanJankowiak MarcelJankowiak WojciechJędrzejczak KamilKucharczak DawidŁosiński HubertPiechnicki MichałPytlik IgorSoska TymonWiśniewski Dawid ⚽️? WZPN D1 2007/08, 2 listopada, niedziela mecz z Czarnymi […]

Nowe Stroje

Od dnia 30.10 od godziny 18:30 będzie można w klubie odbierać nowe stroje dla naszych zawodników , będzie je wydawał trener Dariusz Nowak , proszę o uszykowanie 160,00zł odliczone żeby usprawnić odbiór , mam nadzieję ,że uda nam się wszystkim to załatwić w ten jeden dzień żeby wszyscy zawodnicy na weekend już mieli nowe stroje […]

Harmonogram treningów w najbliższym tygodniu – 29 października – 2 listopada

Harmonogram treningów w najbliższym tygodniu: ⚽️ 29 października, wtorek – 18:40 (18:30 zbiórka) boisko przy pływalni (koszulki szare) ⚽️ 30 października, środa – 18:40 (18:30 zbiórka) boisko ze sztuczną nawierzchnią (koszulki NIEBIESKIE) – mecz kontrolny z Wartą Poznań 2009 ⚽️? 2008 – 2 listopada, sobota, mecz ligi WZPN w Poznaniu (ul. Droga Dębińska) z Wartą I Poznań o […]

Powołania- WZPN 28.10.

WZPN 28.10- mecz o 18.30- zbiórka 18 (Gniezno, Strumykowa 8) Gracjan Bogucki Ignacy Kanikowski Mikołaj Mancastroppa Maciej Sokołowski Jan Parysek Jan Sikora Maksymilian Sowa Karol Marciniak Marcin Sagan Michał Pluta Zawodnicy powołani na mecz zabierają ze sobą: – strój meczowy ZINA niebieski oraz szare koszulki, – ochraniacze, obuwie piłkarskie, – butelkę wody – dokument tożsamości ze zdjęciem.  W razie […]

Finał Ligi Mistrzów Koziołka – 26.10.2019

Lista powołanych zawodników: Borshch Ivan Brożyński Adam Dziembowski Adam Kistowski Jakub Kuzdrowski Wojciech Michałek Jakub Piechnicki Aleksander Szawejko Nikodem Walkowiak Hubert Wujkowski Tymoteusz Zbiórka 7.55 w Poznaniu, ul. Gdańska 1. Zabieramy: stroje meczowe, ochraniacze, koszulka termiczna, bluza, kurtka, woda, zdrowa przekąska… Po ostatnim meczu odbędzię się uroczyste zakończenie i wręczenie nagród.

Powołania – WZPN 27.10 / LMK 26.10

27 października w niedzielę o godz. 10.00 rozegrany zostanie mecz 9 Rundy II ligi Okręgowej Orlika E1 z drużyną UKS Lider Swarzędz. Spotkanie odbędzie się w Swarzędzu, ul. Św. Marcina 1 Zawodnicy powołani na mecz zabierają ze sobą: – strój meczowy ZINA niebieski, – ochraniacze, obuwie piłkarskie, – butelkę wody – dokument tożsamości ze zdjęciem.  Zbiórka dla powołanych zawodników o […]

KADRA NA WEEKENDOWE MECZE LIG WZPN 26.10 – 27.10

UNIA 2007 – I LIGA MECZ Z MIESZKO GNIEZNO U SIEBIE 26.10.19 SOBOTA 11:00 – ZBIÓRKA 10:00 1. ANASTAZIAK BARTOSZ 2. BANDURA KACPER 3. BURZAK KRZYSZTOF 4. DEPPE MAKSYMILIAN 5. GRUSZCZYŃSKI KACPER 6. KONSTAŃCZAK MATEUSZ 7. KRYGOWSKI MATEUSZ 8. KUCHCIŃSKI FRANCISZEK 9. MICHAŁOWICZ ALEKSANDER 10. PIETRZYŃSKI BASTIAN 11. STASZAK KAMIL 12. STĘPKA TOMASZ 13. ŚLIWIŃSKI […]

Powołania na WZPN

Zbiórka w sobotę (26.10.) w Swarzędzu o godzinie 9:00. Wszyscy zawodnicy przyjeżdżają ubrani w dresy klubowe oraz spakowani na mecz. Obowiązkowo, każdy zawodnik bierze prysznic po meczu. Powołani na mecz zostają: Andrzejewski Kacper Antkowiak Jakub Bogacki Borys Czerwiński Maksymilian Frankowski Jan – Informacja po piątkowym treningu n Frysiak Błażej Głowacki Aleksander – Informacja po piątkowym […]